Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jen tak, aby stranka nestala

24. 7. 2010
Když o nich píšu, je to snima dost těžký... To si ani neumíte představit! Jednak občas někde trejdají po nocích a jednak jsou někdy dost přísný.
Jak jsem už kdysi před časem psala, nastěhovali mi do baráku mladýho vykulenýho žakouše, kterýho ještě občas musím trochu srovnat. A ani se mě na nic neptali! Drsouni!
Za odměnu ho učím a trénuju, aby nebyl takovej vykulenej a myslím, že se mi to daří. Ať si s ním ti dva taky užijou. Alfréd je dobrej parťák, kterej nezkazí žádnou legraci, i když se poslední dobou moc lísá k holce, aby asi byl za miláčka, vlichotil se do její přízně. Doufám, že je zatím nějakej dlouhodobej záměr, kterej jsem ještě zatím neprokoukla.
No, ale abych nebyla nevděčná, tak musím říct, že se máme u kluka a holky moc dobře. Máme všechno na co si vzpomeneme. Berou nás i na výlety, i když holka už delší dobu vyhrožuje, že nám koupí ty kšíry. To nevím, jak nás do toho chce navlíct. Já už jsem to zažila a Alfréda si nedokážu vůbec představit.
Co mě ale trápí ze všeho nejvíc je ten zatracenej perožrout. Alfréd se ho zbavil a jí pořád nic. Obávám se, že nás holka zase objedná k panu doktorovi. Ale co, pan doktor je hodnej a já fakt vypadám dost divně, což je u žakouší dámy takovej dost podstatnej estetickej problém.
Omlouvám se, ale musím jít, ten Alfréd mě nenechá chvíli v klidu a holka odpočívá, tak je třeba je vzbudit 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář